Spoločnosť SOS Global Partners s.r.o. založila službu: narokyonline.sk. Samotná spoločnosť SOS Global Partners s.r.o. vznikla v roku 2013 a v súčasnosti sa radí medzi špičku v oblasti odškodňovania.

Poskytujeme Vám bezpečnosť, spoľahlivosť a sme pripravení riešiť Vaše každodenné problémy vo veciach, s ktorými ste prichádzali a prichádzate do styku, avšak kvôli ich finančnej a časovej náročnosti ste si nevedeli predstaviť ich riešenie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám dokážeme poskytnúť kompletný servis, posúdenie prípadu a sprostredkovať tých najlepších advokátov a právnikov.

Prečo práve naša spoločnosť?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám dokáže služba narokyonline.sk sprostredkovať tých najlepších právnikov resp. advokátov, zabezpečiť kompletné posúdenie prípadu a následne vyplatiť peniaze, ktoré Vám náležia. Našu kvalitu potvrdzujú najmä stovky úspešne vyriešených prípadov a spokojných klientov.

Využitím našich služieb sa nevystavujete nijakému riziku. Všetky služby, vrátane špičkových právnikov a celého súdneho procesu pre Vás zabezpečíme bez akýchkoľvek úvodných poplatkov a to aj v prípade, že by sa nám v procese nepodarilo uspieť. Jedinú finančnú odmenu pre nás predstavuje vopred zmluvne určená provízia, na ktorú máme ako spoločnosť nárok iba v prípade úspešne vyriešeného prípadu/ úspešne ukončeného procesu odškodnenia.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Kontaktujte nás